EĞİTİMLER

International Bodyguard Academy,uluslar arası standartlara uygun olmakla beraber dünyanın en iyileri ile yapılan eğitim ve çalışmalar  sonucun da oluşturduğu bilgi havuzunda kendine özgü ileri seviye eğitim konsepti geliştirerek tüm dünya üzerinde hizmet vermektedir.
Eğitimlerimiz konuların da uzman profesyonel eğitmenler tarafından  sunulmaktadır.Ülke temsilcilikleri ve eğitmen lisansları sadece, genel merkezin belirlemiş olduğu yıllık kalite ölçütlerine uygun oldukları takdirde uzatılmaktadır.
International Bodyguard Academy üyesi olarak yurt içi ve yurt dışın da çeşitli eğitim kampların da düzenlediğimiz eğitim kurslarımıza özel etkinliklerimize ve organizasyonlarımıza katılabilirsiniz.
Biz üyelerimizi koruma mesleğine giriş yaparken, mümkün olan en iyisiyle desteklemekteyiz. , kapsamlı eğitim programımız uluslararası tanınmış olup güvenlik konusunda eğitim açısından, almaya değer bir yatırımdır bu nedenle sizleri de katılımcı veya da  International Bodyguard Academy  üyesi olarak aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
Eğitimlerimiz de göstermiş olduğunuz başarılı  performans sonun da  International Bodyguard Academy tarafından onaylanmış ve uluslararası geçerliliğe sahip bir  sertifika ve kimlik kartına sahip olacaksınız.
Dersler, teorik ve pratik uygulama olarak, metodik ve eğiticilik açısından itina ile hazırlanmış olup, modern sunum teknikleri ile sizlere iletilmektedir.
Kurslara katılım için koşullarımız, reşit olma, bedensel ve ruhsal sağlık ve vukuatsız, kusursuz bir itibardır.
Ön bilgiye gerek yoktur; fakat asker, polis veya da koruma görevlisi olmanız, tabi ki eğitimlerdeki derslerin içeriğini daha kolay anlayabilmeniz ve uygulayabilmeniz açısından size faydası olabilir.
International Bodyguard Academy  eğitimleri sadece bilgi verme platformu olmayıp, aynı zamanda ‘Point of Contact’ yani aynı ilgi alanları olan kişilerin birbirleriyle iletişimsel açıdan fikir ve bilgi alış verişinde bulunarak iş ilişkileri kurulabildiği eğitimlerdir.
Merak ettiğiniz başka konular olduğu takdirde,  International Bodyguard Academy  merkez ve ofislerine her zaman başvurabilirsiniz.
International Bodyguard Academy  eğitim için ön koşul olarak her güvenlik ve koruma personelinin öğreneceği yedi temel beceri (Basic Skills) belirlemiştir. Bu becerileri edinmek, bir koruma görevlisinin tehdit ve tehlikelere karşı sürekli tetikte ve uyanık olmasını sağlar.

BASIC SKILLS / TEMEL BECERİLER

Menü