Hakkımızda

0%
Sertifikalı Eğitim
0
Tamamlanan Eğitim
$0
Personel Eğitimi
0
Dünya Ülkeleri

Hakkımızda

International Bodyguard Academy 2007’de kurulmuş olup birçok ülkede temsilcilikleri,üyeleri ve eğitim kampları bulunan dünyanın en prestijli bodyguard ,güvenlik ve anti terör eğitim organizasyonlarından biridir ve International Non-Govermental Organization ‘INGO’ (uluslar arası hükümet dışı organizasyon) statüsündedir.

International Bodyguard Academy dünya çapında orduya,polise ve sivil bodyguardlara, güvenlik ve koruma memurlarına en yüksek derecede emsalsiz bir eğitim ortamında uzman eğitim ve rehberlik hizmeti verir.Bodyguardlara profesyonel yeteneklerini ,becerilerini ve kariyerlerini geliştirmeleri için yardımcı olur ve kariyerleri ile ilgili bilgileri sağlar.

International Bodyguard Academy ’nin üyelerine kazandırdığı en büyük yetenek koruma yapan bodyguardların korunan kişi ve kişileri saldırgan gibi düşünerek ve hepsinden önemlisi insiyatifi üzerine alarak korumasıdır.

Özel koruma ve güvenlik sektörü, son yıllarda kesinlikle çok iyi geleceği olan ve büyüyen bir sektör olmuştur, ancak tüm dünya da aktif olarak çalışan özel korumaların çoğunun hiç eğitim almadığı sadece küçük bir kısmı biçimsel bir eğitim alıp, hatta sonrasında bu bilgileri tazelemediği yada daha az ileri eğitimlere katılarak çalışmakta olduğunu biliyoruz.

Profesyonel korumaların, korudukları kişilere kusursuz bir hizmet vermek için sağlam ve köklü bir eğitim almalarının şart olduğundan eminiz.

Bu yüzden International Bodyguard Academy kurucuları olarak farklı ülkelerde güvenlik ,yakın koruma ve anti terör eğitim kamplarına katılarak almış olduğumuz yoğun ve profesyonel eğitimler sonucunda edindiğimiz bilgi ve becerileri bu sektörden hayatını kazanan kişilerin uluslar arası standartlarda kariyer yapmasına imkan sağlamak amacıyla kullanmaya karar verdik ve bu amaçla yola çıktık.

Hedefimiz, kendini güven ortamı dışında hisseden rütbe sahibi ve diplomatik şahısların, kamuda çalışanların, hukuk adamlarının ,sanatçıların ve başka güvenliği tehlikede olan kişi ve kişilerin güvenliğini sağlayarak aile ve iş hayatlarına odaklı mutlu bireyler olmalarını sağlamaktır…

Hizmetlerimiz

International Bodyguard Academy olarak vermiş olduğumuz eğitim ve hizmetlerimizin tamamı kendi alanlarında uzun yıllar tecrübe kazanmış uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.
Hiç şüpheniz olmasın ki verecek olduğumuz hizmet ve eğitimler tam olarak sizin, gurubunuzun yada kurumunuzun ihtiyaç duyduğu konulara göre ayarlamaktayız.

PARTNERLERİMİZ

IBA Akademi’de Güvenlik Kariyerlerinin Başlangıç Noktası

Güvenlik alanında bir çok eğitimlere katılabilmeniz için hemen kayıt yaptırabilirsiniz!

Menü